fbpx

Łęczna, ul. Górnicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
900 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Cena
900 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1978
Stan nieruchomości
Idealny
Kaucja
1000
Numer oferty
112/4941/OMW

Udostępnij

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie zlokalizowane przy ul. Górniczej 19 w Łęcznej. Położone na 3 piętrze bloku 4 piętrowego. Powierzchnia mieszkania to 47 mkw, na które składa pokój dzienny, sypialnia, kuchnia łazienka, WC. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę do dyspozycji najemców. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, częściowo wyposażone, z możliwością doposażenia. Blok po termoizolacji. Koszty miesięczne: czynsz dla właściciela 900 zł, czynsz administracyjny 320 zł (w tym woda, gaz, ogrzewanie, śmieci), dodatkowo na podstawie umowy z operatorem prąd, internet, telewizja. Mile widziane osoby pracujące bez małych dzieci. Kaucja 1300 zł. Mieszkanie wolne.

  • Dostępne w okolicy: Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Szkoła, Basen, Restauracja
  • Komunikacja: Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych