fbpx

Łęczna, Górnicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
239 999 PLN
Powierzchnia
83,80 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
własność do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą.
Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Górniczej 14, os. Samsonowicza w Łęcznej. Położone jest na 2 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię 83,8 mkw składa się: 4 niezależne pokoje, widny aneks kuchenny, łazienka, WC. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę.
BUDYNEK:
przeszedł termoizolację i remont klatek schodowych, zamontowane jest inteligentne oświetlenie.
OKOLICA:
Na osiedlu znajdują się sklepy, piekarnia, szkoła, siłownia, fryzjer, bank, basen, parkingi strzeżone. Mieszkanie należy do zasobów Spółdzielni mieszkaniowej im. Stefana Skarbek.

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przedszkole, Las, Apteka, Centrum handlowe, Szpital, Bazarek, Fitnes, Gimnazjum, Komenda policji, Hala sportowa, Przychodnia lekarska, Bank, Sklep, Szkoła, Bar, Kościół, Plac zabaw, Park, Kort tenisowy, Basen, Żłobek, Rzeka
  • Komunikacja: PKS, Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych