fbpx

Łęczna, Wiosenna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
239 999 PLN
Powierzchnia
62,90 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe zlokalizowane na przy ul. Wiosennej 3, os. Bobrowniki w Łęcznej. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. Na powierzchnię 63 mkw składa się z 3 niezależne pokoje, osobna, widna kuchnia, łazienka, WC. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Lokal jest w stanie do zamieszkania, wyposażony w zabudowę kuchenną, szafy typu "Komandor". Na osiedlu znajdują się sklepy, piekarnia, szkoła, siłownia, fryzjer, parkingi strzeżone.
Mieszkanie należy do zasobów Spółdzielni mieszkaniowej im. Stefana Batorego. Zapraszam do obejrzenia filmu reklamującego ofertę.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Restauracja, Kościół, Las, Rzeka, Bar, Plac zabaw, Bazarek, Przychodnia lekarska, Basen, Przedszkole, Sklep, Apteka, Żłobek, Fitnes, Hala sportowa, Bank, Centrum handlowe, Szpital
  • Komunikacja: Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych