fbpx

Lublin, Kalinowszczyzna, Franciszka Kleeberga

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
244 999 PLN
Powierzchnia
47 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie własnościowe zlokalizowane na przy ul. Franciszka Kleeberga 7, os. XXX - lecia w Lublinie. Mieszkanie położone jest na 8 piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Na powierzchnię 47 mkw składa się z 2 niezależne pokoje, osobna, widna kuchnia, łazienka, WC. Mieszkanie posiada balkon oraz przynależną piwnicę. Lokal jest w stanie do zamieszkania, wyposażony w zabudowę kuchenną, szafy typu "Komandor". Na osiedlu znajdują się sklepy, piekarnia, szkoła, przedszkole, siłownia, fryzjer, parkingi strzeżone.
Mieszkanie należy do zasobów Spółdzielni mieszkaniowej RSM "Motor" Posiada założoną ksiegę wieczystą. Zapraszam do obejrzenia filmu reklamującego ofertę.

  • Winda: Tak
  • Recepcja: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Żłobek, Gimnazjum, Apteka, Bazarek, Kościół, Komenda policji, Przedszkole, Plac zabaw, Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Basen
  • Komunikacja: Trolejbus, Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych