fbpx

Włodawa, Tysiąclecia Państwa Polskiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
104 999 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Przedmiotem sprzedaży mieszkanie (odrębna własność) z założoną księgą wieczystą, położone przy ul. 1000 lecia Państwa Polskiego 11 we Włodawie - mieście we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, siedziba powiatu włodawskiego; położone na obszarze Garbu Włodawskiego, nad Włodawką i Bugiem przy granicy z Białorusią.
Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym bloku wybudowanym w latach 70 tych, który jest po termoizolacji.
Mieszkanie ma pow. 44 mkw, składa się przedpokoju, 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC.
Do mieszkania przynależy piwnica.
W najbliższym otoczeniu znajdują się: Przychodnia NZOZ, Apteka, plac zabaw, sklepy spożywcze
Jeśli jesteś zainteresowany tym mieszkaniem, masz jakieś pytania dzwoń do mnie w godzinach 8-20 lub napisz.
A jeśli przyszedł Ci do głowy ktoś znajomy, kto poszukuje właśnie takiego mieszkania. Wyślij mu link do tej oferty. Chętnie umówię się na spotkanie i osobistą prezentację tego mieszkania.
Do zobaczenia.

  • Dostępne w okolicy: Las, Zabudowa niska, Szkoła, Bazarek, Kościół, Komenda policji, Sklep, Apteka, Szpital, Jezioro, Plac zabaw, Bank, Przychodnia lekarska, Rzeka
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych