fbpx

Łęczna, Kapitana Żabickiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
145 000 PLN
Powierzchnia
39,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
0

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,8 mkw (2 pokoje, kuchnia, łazienka), położonego na parterze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul. Kapitana Żabickiego 2 w Łęcznej, czyli praktycznie w samym centrum. W Mieszkaniu okna oraz balkon wychodzą na stronę zachodnią z widokiem na zieleń. Blok po remoncie klatek schodowych, termoizolacji. W bloku dostępne są 2 windy, z czego jedna dojeżdża do poziomu 0. Do klatki schodowej prowadzi podjazd dla wózków.
Lokal ma założoną księgę wieczystą. Dział III i IV nie zawiera wpisów, co oznacza, że mieszkanie nie jest obciążone. Możliwość wydania lokalu tuż po podpisaniu aktu notarialnego. Nadaje się na cele mieszkaniowe dla pary, rodziny jak również jako inwestycja pod wynajem.
Blok należy do zasobów spółdzielni mieszkaniowej "Skarbek".

  • Winda: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Sklep, Gimnazjum, Centrum handlowe, Las, Fitnes, Hala sportowa, Szpital, Bar, Zabudowa niska, Basen, Szkoła, Apteka, Kościół, Żłobek, Restauracja, Bazarek, Przedszkole, Rzeka, Przychodnia lekarska, Park, Plac zabaw
  • Komunikacja: Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych