fbpx

Łęczna, Kapitana Żabickiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
124 999 PLN
Powierzchnia
39,80 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
6

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,8 mkw (2 pokoje, kuchnia, łazienka), położonego na 6 piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul. Kapitana Żabickiego 2 w Łęcznej, czyli praktycznie w samym centrum. W mieszkaniu okna oraz balkon wychodzą na stronę wschodnią z widokiem na zieleń. Drzwi wewnętrzne, zewnętrzne nowe. Blok po remoncie klatek schodowych, termoizolacji. W bloku dostępne są 2 windy, z czego jedna dojeżdża do poziomu 0. Do klatki schodowej prowadzi podjazd dla wózków.
Lokal nie ma założonej księgi wieczystej. Nadaje się na cele mieszkaniowe dla pary, rodziny jak również jako inwestycja pod wynajem.
Blok należy do zasobów spółdzielni mieszkaniowej "Skarbek".

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Apteka, Szkoła, Park, Sklep, Komenda policji, Bazarek, Plac zabaw, Zabudowa niska, Las, Przychodnia lekarska, Basen, Kościół, Bank, Rzeka, Fitnes, Kort tenisowy, Restauracja, Szpital, Centrum handlowe, Bar, Przedszkole, Hala sportowa, Gimnazjum
  • Komunikacja: Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych