fbpx

Lublin, Bronowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
999 PLN
Powierzchnia
40 m2
Piętro
2

Lokal do wynajęcia o powierzchni 40 mkw. Usytuowany jest na 2 piętrze dwukondygnacyjnego budynku.

Nowe, obszerne plastikowe okna bardzo dobrze nasłoneczniające pomieszczenia. Nowa elewacja budynku. Alarm dla budynku. Toalety na korytarzu. Brak windy. Ogrzewanie centralne - własne dla budynku, opłata tylko w sezonie grzewczym: 3 zł/mkw. Ilość przynależnych miejsc parkingowych do ustalenia.

Cena: 999 plus opłaty licznikowe. Kaucja zwrotna.

Istnieje możliwość wynajmu dodatkowych 7 osobnych pomieszczeń: 68.2 mkw, 26.4 mkw, 26.4 mkw, 15 mkw, 13 mkw, 13 mkw, 13 mkw.

Nasze biuro gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, sprawdzenie wszystkich dokumentów oraz dopilnowanie formalności, rzetelną i profesjonalną obsługę.

Świadczymy również usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz kredytowania.
 

MARK PROPERTY SPÓŁKA z o.o.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych