fbpx

Lublin, Dziesiąta, Władysława Kunickiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 213 PLN
Powierzchnia
150 m2
Liczba pokoi
8
Piętro
3

Przedmiotem najmu jest lokal biurowy położony w dzielnicy Dziesiąta, przy ul. Kunickiego o powierzchni 150 m2 na 3 piętrze.
W skład lokalu wchodzą: 4 oddzielne pomieszczenia biurowe, pomieszczenie otwarte o powierzchni 51 m2 (może służyć jako sala szkoleniowa), umeblowana kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, toaleta, balkon (możliwość wywieszenia reklamy świadczonych usług).
Do lokalu przynależy parking z trzema miejscami parkingowymi, znajdujący się po przeciwnej stronie ulicy, w niewielkiej odległości od budynku.
Standard wykończenia: ściany - gładź gipsowa, podłoga - panele, okna - plastikowe.
Media: internet, woda, prąd, gaz, kanalizacja według zużycia.
Ogrzewanie: gazowe, piec dwufunkcyjny.
Lokal po uzgodnieniu z wynajmującym można dostosować do planowanej działalności.
Kaucja: jednomiesięczny czynsz. Wynajmujący jest płatnikiem Vat.
Lokal nadaje się pod siedzibę działalności gospodarczej lub biuro z uwagi na bliską odległość od centrum miasta oraz ciąg handlowo-komunikacyjny, własny parking.

  • Wysokość pomieszczeń (cm): 250
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych