fbpx

Łęczna

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
112 999 PLN
Powierzchnia
68 m2
Piętro
0

Lokal w tzn. plastrach, położony na os. Niepodległości przy ul. Wojska Polskiego 64, w Łęcznej. Dwupoziomowy, z przeznaczeniem na pizzerię, garmażerkę, usługi, handel. Posiada dwie kondygnacje, każda ok. 30 mkw. Na górnej sala sprzedaży, kuchnia, myjka, miejsce na piec. Na dolnej sala z kominkiem, WC, pomieszczenie gospodarcze. Lokal trzystronny, narożny w wyjściem na ogródek, posiada 3 oddzielne wejścia, dostawy mogę być realizowane przez 2 wejścia. Lokal wolny. Ostatnio wynajmowany był pod pizzerię. Możliwość wykorzystania lokalu pod usługi gastronomiczne, salon kosmetyczny. Jeśli uważasz, że wartość lokalu jest inna niż aktualnie oczekiwana, zaproponuj swoją. Czekamy na propozycje.

  • Kraty: Tak
  • Internet: Tak
  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych