fbpx

Wesołówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
70 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest działka oznaczona nr 321/2 położona w miejscowości Wesołówka, gm. Puchaczów, pow. łęczyński, woj. lubelskie.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Puchaczów (Uchwała IV/30/2002 z dnia 2002-12-30) oznaczona jako RM, czyli tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zabudowę związaną z gospodarką rolną oraz zabudowę mieszkaniową z ogrodami. Dozwolona jest lokalizacja nieuciążliwych zakładów rzemieślniczych oraz usług stanowiących uzupełnienie przeznaczenia podstawowego.
Działka położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej 82 Lublin - Włodawa.
Zgoda na zjazd na działkę procesuje się.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny obiektów i urządzeń komunikacji
  • Dostępne w okolicy: Centrum handlowe, Sklep, Apteka, Rzeka, Zabudowa niska, Kościół, Las, Szpital, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, PKS
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych