fbpx

Sporniak

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
500 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w miejscowości Sporniak gmina Konopnica ok. 20 km od Lublina, bezpośrednio w pierwszej linii zabudowy do drogi powiatowej. Na działce znajdują się zabudowania siedliskowe (parterowy domek podpiwniczony, murowany budynek gospodarczy oraz drewniana stodoła). W obrębie terenu znajdują się liczne drzewka owocowe, nasadzenia zielone. Spokojna okolica w zabudowie jednorodzinnej i zagrodowej w sąsiedztwie znajduje się las. Dojazd do działki drogą powiatową, asfaltową.
Dla działki wydane są warunkami zabudowy dla budownictwa jednorodzinnego.
Niewielkiej odległości znajduje się apteka, sklep spożywczy oraz szkoła i kościół.
Media w działce: prąd (siła), woda (wodociąg + własna studnia), gaz.
Dla działki założona jest księga wieczysta.

  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zabudowy mieszkaniowej
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych