fbpx

Kijany

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
275 000 PLN
Cena
275 000 PLN
Cena za m2
23,11 PLN
Powierzchnia działki
11 900 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
70
Długość działki (mb.)
170
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
166/4941/OGS

Udostępnij

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1,2 ha, (jest możliwość wydzielenia z całości mniejszej działki na życzenie klienta), media: gaz, prąd. Działkę charakteryzuje atrakcyjne położenie w cichej spokojnej okolicy, wokół dużo zieleni. Usytuowanie działki pozwala na szybki dojazd do centrum.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Las, Pola
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych