fbpx

Brzeziny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
199 999 PLN
Cena
199 999 PLN
Cena za m2
30,77 PLN
Powierzchnia działki
65 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
130
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Gaz
Bezpośrednio na działce
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Numer oferty
275/4941/OGS

Udostępnij

Przedmiotem sprzedaży są działki położone w miejscowości Brzeziny, gm. Puchaczów, pow. łęczyński. Oznaczone nr 370 (27 ar) i 371 (38 ar), łącznie 65 ar, o łączna szerokość ok. 50 m, oznaczone w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego (Uchwała IV/30/2002 z dnia 2002-12-30) jako MR (ok. 70 m od drogi) co oznacza tereny zabudowy mieszkaniowej zagrodowej z podstawowym przeznaczenie gruntów pod zabudowę związaną z gospodarką rolną oraz zabudową mieszkaniową z ogrodami i pozostała część działek RP, czyli tereny rolne bez prawa zabudowy.
Na działce 371 posadowiony jest dom drewniany składający się z pokoju, kuchni łazienki oraz garaż murowany 2 stanowiskowy. Działka jest ogrodzona, zakrzewiona. Działka 370 w całości uprawiana.
Działki posiadają urządzoną księgę wieczystą. Dział III i IV wpisów nie zawierają, co oznacza, że działki nie są obciążone.

  • Aranżacja działki: Drzewa, Altanka
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Park, Las, Kościół, Rzeka, Szkoła, Bank, Szpital, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych