fbpx

Ludwin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
165 000 PLN
Cena
165 000 PLN
Cena za m2
50 PLN
Powierzchnia działki
33 A
Powierzchnia działki - jednostka
a
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
110
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
274/4941/OGS

Udostępnij

Przedmiotem sprzedaży jest działka oznaczona nr 348/1 (szer. 30 m x dł 110 m ), położona w miejscowości Ludwin, gm. Ludwin, pow. łęczyński, woj. lubelskie, zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Ludwin w sprawie Zmiany Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Ludwin Nr XIII/170/03 przeznaczona pod MR (46.1%) i /MN/MR (53.6%) - czyli zabudowa zagrodowa - i MN - zabudowa jednorodzinna.
Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta. płaska. Działka posiada urządzoną księgę wieczystą, gdzie dział III i IV nie zawierają wpisów, co oznacza, że nie jest obciążona.
140 m od działki znajduje się otulina Parku Krajobrazowego Pojezierze Łęczyńskie. Ludwin to gmina typowo turystyczna o ugruntowanej pozycji na mapie turystycznej Lubelszczyzny, a nawet Polski. Leży w północnej części powiatu łęczyńskiego stanowiąc bramę na malownicze Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Na terenie gminy Ludwin największe kompleksy leśne występują w części północno- wschodniej .Są one objęte ochroną jako Park Pojezierza Łęczyńskiego. Niewielkie enklawy lasów spotyka się i w zachodniej części gminy. Sa to lasy gradowe pomiędzy miejscowościami Grądy i Kol. Dąbrowa , olsy koło miejscowości Radzic Stary oraz Kol Dratów. Najcenniejszym kompleksem leśnym w gminie Ludwiń jest kompleks leżący pomiędzy jeziorami Piaseczno i Rogóźno. Do najpiękniejszych akwenów wodnych - pod względem turystycznym należą jeziora Piaseczno o powierzchni ok. 85 i głębokości 39 m, J.Łukcze, J. Rogóźno, J. Bikcze, J. Krzczeń, J. Zagłębocze, J. Brzeziczno, J. Dratów. Większość jezior jest pochodzenia krasowego. Jezioro Rogoźno oraz J. Dratów są ulubionym miejscem do wędkowania dla pasjonatów tego sportu. Jeziora Piaseczno, Łukcze, Zagłębocze są odwiedzane głównie przez miłośników kąpieli i sportów wodnych. 7 km do Łęcznej, 14 km do Bogdanki, 17 km do Milejowa, 30 km do Lublina.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Liczba możliwych kondygnacji: 2
  • Procent możliwej zabudowy: 25
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych