fbpx

Nadrybie-Wieś

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
129 000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest działka oznaczona nr 289 o pow. 97 arów (szerokość ok. 116 m, długość ok. 75 m), klasa ziemi III i IVa, położona we wsi Nadrybie - wieś, gmina Puchaczów, pow. łęczyński, woj. lubelskie.
Przeznaczenie: w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Puchaczów (uchwała nr IV/30/2002 Rady gminy Puchaczów z dnia 30.12.2002 r.) działka oznaczona jest jako RP, czyli tereny rolne bez prawa zabudowy, z podstawowym przeznaczeniem terenów pod uprawy polowe, sadownicze i ogrodnicze (gruntowe) bez prawa zabudowy.

Dojazd: drogą asfaltową oświetloną, a potem 150 mkw, utwardzoną żużlową. Wjazd utwardzony podsypką betonowo - żużlową przez bramą dwuskrzydłową, wejście furtką. Ogrodzona dookoła siatką na podmurówce (przepusty i przęsła betonowe).
Przez działkę przechodzi rów głębinowy, stanowiący odwodnienie z betonowym przejazdem, który w sposób naturalny dzieli działkę na 2 części. Teren wyrównany.
Na działce wykonany jest odwiert studni głębinowej i zaułek wodny. Warstwa wodonośna 16-20 m.
Na działce posadzonych jest ok. 700 rośli - kilkanaście krzewów ozdobnych, Jarząb kolumnowy, Jodły, Buki, Śliwy wiśniowe, Wiśnia piłkowana, Lipa, Modrzewie, Tuje szmaragdowe, Lilaki, jaśminy, Azalie, Róże. Istniejące Arboretum 30 letnich drzew (Topola osika) jest podłożem gdzie rosną grzyby (2-10 kg).

Działka posiada założoną księgę wieczystą, gdzie działy III i IV nie zawierają wpisów, co oznacza, że nieruchomość nie jest obciążona.
Odległości: 5 km - Puchaczowa, 13 km - Łęczna, 39 km - Lublin.

Gmina Puchaczów położona jest w centralnej części powiatu Łęczyńskiego w województwie lubelskim. Jej ośrodek gminny - miejscowość Puchaczów leży na 30 kilometrze drogi krajowej Lublin - Włodawa. Gmina położona jest w obrębie dwóch jednostek fizjograficznych: Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego i Równiny Dorohuskiej.
Gmina Puchaczów w dużym stopniu jest zaawansowana w realizacji infrastruktury technicznej, takiej jak:
-gminne drogi utwardzone -55 km.
-sieć wodociągowa -90,5 km co stanowi 100% potrzeb mieszkańców
-sieć telefoniczna -1365 abonentów telefonicznych, co stanowi 100% potrzeb mieszkańców
-sieć kanalizacyjna -58,2 km(w chwili obecnej budowa 60km sieci) skanalizowanych jest 40% gospodarstw domowych
-sieć gazowa -45,06 km z 569 przyłączami do gospodarstw domowych, w tym 19 obiektów użyteczności publicznej.
Największą z firm działających na terenie Gminy jest Kopalnia Węgla Kamiennego Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A., poza nią działa jeszcze 287 podmiotów, 230 zajmujących się handlem i usługami oraz 57 produkcyjnych.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Las
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Brak
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych