fbpx

Kliny

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
119 999 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z działek 134/18 i 134/21, o łącznej powierzchni 1413 mkw, położona w miejscowości Kliny, gm. Głusk, woj. lubelskie. Do działki sprzedawany jest udział w drodze (dz. 134/4 i 134/5). Nieruchomości posiadają założone księgi wieczyste.
Działka nie ogrodzona, wokół powstają nowe domy.
PRZEZNACZENIE:
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w gminie Głusk (Uchwała XXIII/169/2000 z dnia 2000-04-06) działki oznaczone są symbolem MR- teren zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem dodatkowych realizacji budynków mieszkalnych, jednorodzinnych.
MEDIA:
w drodze prąd, gaz, woda, sugerowane jest wykopanie studni głębinowej.
DOJAZD:
samochodem od drogi głównej asfaltowej ul. Różanej drogą polną 180 m. lub asfaltową 45 m.
ODLEGŁOŚCI:
10 min do Świdnika, 15 minut do Piask, 27 min do Lublina, 29 min do Łęcznej.
w pobliżu: Szkoła podstawowa, sklep, przystanek autobusowy, kościół.

  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Park, Las
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych