fbpx

Lublin, Dziesiąta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
251 m2
Liczba pokoi
5

Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 74 o powierzchni 753 mkw na której wybudowany został dom jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, znajduje się na bardzo spokojnym osiedlu o pełnej infrastrukturze, zaledwie 6 km od lubelskiego deptaka.

Osiedle, na którym znajduje się dom jest w pełni urządzone. W odległości umożliwiającej swobodne dojście pieszo znajduje się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia oraz liczne sklepy. W odległości około 500m znajduje się przystanek autobusowy oraz trolejbusowy. Otoczenie bardzo korzystne, brak wysokiej zabudowy. Dookoła dużo przestrzeni i swobody.

Dom wymaga umiarkowanych nakładów remontowych. Stan ogólny budynku dobry, wymurowany w konstrukcji murowanej. Należy we własnym zakresie wykonać izolację termiczną.

Na parterze budynku usytuowane są: wiatrołap, hall, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, pralnia, wc, garaż. Na poddaszu budynku znajdują się: 4 pokoje, komunikacja, 2 łazienki, garderoby. Na posesji znajduje się dodatkowo garaż. Z salonu jest możliwość wyjścia na taras. Pokoje duże i przestronne.

Dla nieruchomości urządzona jest Księga Wieczysta, w dziale III i IV brak wpisów, czyli nie jest obciążona.

Pierwsze zdjęcia prezentuję koncepcję nowej adaptacji bryły. Kosztorys prac dostępny na prezentacji nieruchomości.

  • Materiał: Cegła
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska na działce
  • Ciepła woda: Piec gazowy
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych