fbpx

Kalinówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
699 999 PLN
Powierzchnia
166,42 m2
Liczba pokoi
6

Kalinówka w gmina Głusk położona jest w bliskim sąsiedztwie Lublina i Świdnika. To najszybciej rozwijająca się podmiejska dzielnica Lublina. Jeśli pracujesz w Lublinie, cenisz spokój i ciszę wiejskiego środowiska, chcesz uciec od wielkomiejskiego hałasu, to miejsce jest idealne dla Ciebie.
Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr 258/1, powierzchni 5026 mkw wraz z domem, budynkiem gospodarczym.
DZIAŁKA
Wg Uchwały NR XII/95/15 rady Gminy Głusk z dnia 17 września 2015 r w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Głusk teren oznaczony symbolem RM - tereny zabudowy mieszkaniowej o funkcji zagrodowej z dopuszczeniem realizacji dodatkowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych bez gwarancji standardu właściwego dla terenów zabudowy mieszkaniowej.
Około 17,5 ar działki aktualnie jest ogrodzone, zagospodarowane nasadzeniami, a pozostała część służy uprawie rolnej.
Na posesję wjeżdżamy przez stalową bramę, podjazdem z kostki brukowej na której znajduje się miejsce parkingowe, kolejne 2 są przed bramą wjazdową.
DOM
Dom jest wolnostojący, jednorodzinny, niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym i garażem. Jego powierzchnia całkowita to 166 mkw (użytkowa 133 mkw).
Wybudowany został wg projektu "Jaskółka" w lustrzanym odbiciu Pracowni Projektowej "Dom na piątkę". Oddany został do użytku w 2010 r.
Parter to ustawny pokój dzienny z kominkiem, kuchnia ze spiżarką, mała łazienka i pokoik (gabinet).
Wydzielona na poddaszu część sypialna to cztery pokoje i łazienka, 2 tarasy.
Część mieszkalna domu połączona jest z garażem przez pomieszczenie gospodarcze (c.o). Ogrzewanie domu odbywa się piecem gazowym, kominkiem z płaszczem wodnym i dodatkowo na dolnej części zainstalowane jest ogrzewanie podłogowe. Dom posiada dwa tarasy na górnej kondygnacji i jeden na parterze o łącznej powierzchni ok. 85 mkw.
Na działce również stoi budynek gospodarczy, gdzie możemy schować rowery, kosiarkę i inne niezbędne w ogrodzie narzędzia.
Wokół domu mamy dużo zieleni, nasadzeń, drzew owocowych.
W okresie zimowym droga dojazdowa jest regularnie odśnieżana.
OKOLICA
Na terenie gminy znajduje się doskonała baza dydaktyczna, kulturalna, sportowa i rekreacyjna, w tym liczne place zabaw dla najmłodszych, a także tereny zielone - lasy, aleje spacerowe. Szkoły: Zespół Szkół w Kalinówce, Szkoła specjalna dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, Niepubliczne Multimedialne Przedszkole Językowe Mały VIP, Szkoła Podstawowa. Przez gminę przebiega szlak rowerowy o długości ok. 37 kilometrów, łączący się ze szlakiem lubelskim.
Zapraszam do oglądania na żywo.

 • Materiał: Drewno
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Ogrodzenie: Mieszane
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Hala sportowa, Szkoła, Bar, Kościół, Zabudowa niska, Plac zabaw, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Asfaltowa
 • Komunikacja: Autostrada, Lotnisko, Autobus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Piec gazowy
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Gazowe, CO własne
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych