fbpx

Ludwin-Kolonia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
395 000 PLN
Powierzchnia
139,10 m2
Liczba pokoi
4
Cena
395 000 PLN
Cena za m2
2 839,68 PLN
Powierzchnia
139,10 m2
Powierzchnia użytkowa
114,79 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2019
Rynek
Pierwotny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Garaż (liczba miejsc)
1
Usytuowanie garażu
W bryle budynku
Numer oferty
132/4941/ODS

Udostępnij

Przedmiotem sprzedaży jest działka, która zostanie zabudowana domem jednorodzinnym wg projektu: “Mój dom pełen szczęścia” UPB 7101 NF40 z galeriadomow.pl

Lokalizacja:
Działka położona 80 m od DW 820 (Łęczna - Sosnowica) w miejscowości Ludwin kolonia.
200 m od centrum, gdzie znajdują się sklepy, urząd miasta, bank, poczta, przychodnia zdrowia, szkoła i przedszkole.

Opis działki i domu:

Działka oznaczona nr. 121/29 (wcześniej 121/14) o powierzchni 10 ar. położona w m. Ludwin kolonia, gm. ludwin, pow. łęczyński. szer. ok. 38 m dł. ok. 26 m. przy drodze gminnej utwardzonej.

Parterowy domu z garażem jednostanowiskowym. Średniej wielkości, nowoczesny o powierzchni użytkowej 114.79 m², garaż o powierzchni 24.31 mkw. W projekcie znalazły się 4 pokoje i dwie łazienki, garaż, kotłownia. Dach czterospadowy.
Opis projektu: https://goo.gl/32CNHD

Standard wykończenia:

Stan developerski zamknięty, w ramach którego będą:
instalacje elektryczne, hydrauliczne, ogrzewanie podłogowe, grzejniki, rolety w oknach,
ściany wytynkowane i zabielone, wylewki na podłogach, brama garażowa na pilota, ocieplenie styropianem, tynk mineralny. Elewacja frontu domu będzie wykończona drewnem, Ogrzewanie gazowe piecem, szambo ekologiczne

Warunki zakupu:

Możliwość rezerwacji w tej cenie do 31.01.2019 r.
Budowa rozpocznie się w kwietniu 2019 r.
Wpłata z możliwością zabezpieczenia na działce.

Inne informacje:

Na tym etapie jest możliwość dostosowania projektu do potrzeb kupującego. Np. garaż możemy zaadaptować na dodatkowy pokój z kotłownią.
Na działce przylegającej planowane jest w 2019 r. postawienie takiego samego domu.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania zakupu.

Tuż obok działki znajduje się otulina Parku Krajobrazowego Pojezierze Łęczyńskie. Ludwin to gmina typowo turystyczna o ugruntowanej pozycji na mapie turystycznej Lubelszczyzny, a nawet Polski. Leży w północnej części powiatu łęczyńskiego stanowiąc bramę na malownicze Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Na terenie gminy Ludwin największe kompleksy leśne występują w części północno - wschodniej. Są one objęte ochroną jako Park Pojezierza Łęczyńskiego. Niewielkie enklawy lasów spotyka się i w zachodniej części gminy. Są to lasy gradowe pomiędzy miejscowościami Grądy i Kol. Dąbrowa, olsy koło miejscowości Radzic Stary oraz Kol. Dratów. Najcenniejszym kompleksem leśnym w gminie Ludwin jest kompleks leżący pomiędzy jeziorami Piaseczno i Rogóźno. Do najpiękniejszych akwenów wodnych - pod względem turystycznym należą jeziora Piaseczno o powierzchni ok. 85 i głębokości 39 m, J. Łukcze, J. Rogóźno, J. Bikcze, J. Krzczeń, J. Zagłębocze, J. Brzeziczno, J. Dratów. Większość jezior jest pochodzenia krasowego. Jezioro Rogoźno oraz J. Dratów są ulubionym miejscem do wędkowania dla pasjonatów tego sportu. Jeziora Piaseczno, Łukcze, Zagłębocze są odwiedzane głównie przez miłośników kąpieli i sportów wodnych. 7 km do Łęcznej, 14 km do Bogdanki, 17 km do Milejowa, 30 km do Lublina.

 • Materiał: Pustak
 • Dach: Dachówka
 • Typ okien: PCV, Z roletami, PCV
 • Liczba tarasów: 1
 • Poddasze użytkowe: Tak
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Płaska
 • Szerokość działki (mb.): 37
 • Długość działki (mb.): 27
 • Ogrodzenie: Częściowe
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Prąd: Tak
 • Ujęcie wody: Miejska w drodze
 • Ciepła woda: Piec węglowy/drewno
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
Marek Kloc

Marek Kloc

Prezes Zarządu Mark Property

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Mark Property sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Mark Property sp. z o.o. z siedzibą w Lublin (20-029) przy M.C. Skłodowskiej 3/3.06. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Z nami nie ma rzeczy niemożliwych